Hakkımızda

360 SANAT | Çağın Galerisi

Sanatın sınırları yoktur, özgürdür. Yaşadığımız dünyanın içine hapsolmaz sanat, evrenin sonsuzluğu içinde hayal dünyasının imkansızlıklarını zorlar. İşte bu kadar sınırsız bir kavramı dört duvar arasına sığdırmak neden?

Özgür ruhların, sınırsız hayal gücünün ellerinden çıkan eserler, tüm dünyaya açılmalı. Paylaşılmalı sanat, dilden dile, kültürden kültüre anlatılmalı. Sanatçılar sadece kendi ülkelerinin sınırlarında kalmamalı, eserlerini dünyadaki tüm sanatseverler ile paylaşabilmeli. Zira, dünyanın daha güzel bir yer olması için sanata ihtiyacımız var.

62

Sergi Açılışı

48

Sanatçı

578

Eser Sayısı

680738

Ziyaretçi

360 Sanat, işte bu düşüncelerle sanat dünyasına yepyeni bir soluk getirmek için kolları sıvadı. Teknolojinin imkanları ile sanat dünyasının sonzuluğunu birleştirdi ve Türkiye’nin ilk 360 derece gezilebilen sanat galerisi doğdu.

360 Sanat’ta açılan tüm sergileri bulunduğunuz her noktadan, akıllı telefon, bilgisayar ya da tablet üzerinden sanki sergi alanındaymış gibi gezebilir, eserler hakkında bilgi alabilir, sanatçı ile interaktif konuşma imkanına sahip olabilirsiniz.

 

Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın?Teknolojinin imkanları ile sanat dünyasının sonzuluğunu birleştirdi ve Türkiye’nin ilk 360 derece gezilebilen sanat galerisi oldu.

Madem teknoloji ile her yer ulaşılabilir, o zaman Çağın Galerisi 360 Sanat’a hoşgeldiniz.