Nasıl Çalışıyoruz

360 Sanat Nedir?

Bu sanat galerisi çok farklı çünkü 360sanat.com'un bir sokak,apartman,şehir adresi yok. Bu galeriyi istediğiniz an, istediğiniz yerden gezebiliyorsunuz. Burası Türkiye'nin ilk ve tek 360 derece gezilen sanal sanat galerisi.

Sanatçılar, 360sanat.com'da sergilerini açacak, sanatseverler, bilgisayarları başında, telefonlarında ya da tabletlerinden bulundukları her yerden adım adım sergiyi gezme imkanına sahip olabilecekler.

360 Derece Fotoğraflama Teknolojisi?

360 fotoğraflama teknoloji ile kurulan 360 Sanat'ı ziyaret eden sanatseverler, adım adım sergiyi dolaşabilecek, tüm eserleri yüksek çözünürlükte yakından inceleyebilecek. Üstelik sadece yakından incelemekle kalmayacak, üzerine tıkladıkları her eser hakkında detaylı bilgiye ulaşabilecekler.

360 Sanat, sanat dünyasına yepyeni bir soluk getiriyor. Gelişen teknoloji ile birlikte, sanatçıları, eserlerini sadece bir mekanda sergilemekten çıkarıp, dünyanın her yerinde sergileyebilir hale getiriyor.

7/24 Sanata Tüm Dünyadan Ulaşım

Her eser, tıpkı onu üreten sanatçısı gibi özgür olmalı. Sadece kısıtlı sayıda sanatseverin görebildiği mekanların dışına çıkıp, sadece belirli saatler ve günler içinde değil 24 saat, her gün, eserleri görmek isteyen her sanatsevere ulaşabilmeli.

360 Sanat, sanatçılara bir online serge açabilmesinin dışında, sanatseverler ile interaktif bir şekilde konuşabilecekleri, yorumları takip edebilecekleri bir platform, eserlerini satış imkanı ve sergisini anlattığı HD kalitede yayınlanacak bir röportaj videosu da sağlıyor.

rehber

360 Sanat Nasıl Çalışıyor?

360 Sanat, kendi bünyesinde bulunan mekanda, sanatçı ile birlikte çalışarak sergi alanında oluşturuyor. Sanatçı isteği doğrultusuna bir küratör ile çalışabilir. Sergi alanının oluşmasının ardından, tüm serginin 360 fotoğraları çekiliyor. Her bir eser, tıpkı bir sanatseverin gözünden inceleniyormuş gibi tam karşıdan çekiliyor.

Fotoğraflama işlemi bittikten sonra, 360 Sanat sayfasında sanatçı adına bir sayfa açılıyor ve sanatseverler buradan sergiyi adım adım gezebiliyor. Sergilerin süresi, sanatçı ile yapılacak anlaşmaya gore belirlenecektir.

360 Sanat, online sanat galerisi olduğu için aynı anda, çok sayıda sanatçının sergisi yapılabilmektedir. Bu da hem zaman hem de mekan konusunda sanatçıları daha özgürleştirecek, kısıtlı mekan ve zaman karmaşasından kurtaracaktır.

Reklam Tanıtım Çalışmaları

Kültür-Sanat alanında deneyim sahibi olan 360 Sanat ekibi, her sanatçı için özel bir basın bülteni düzenleyerek serginin açılışını tüm yayın kuruluşlarının kültür-sanat departmanlarına iletecektir.

Çağımızda sosyal medyanın, dijitalleşmenin gücüne inanan ekbimiz yine her sanatçının sergisi için özel tanıtım videoları hazırlayacak ve sosyal medyadan bu serginin duyurusunu yapacak.

Türkiye’de ilk olan sanal gerçeklik sergi galerisini hayata geçireccek olan 360 Sanat, billboard, toplu taşıma araçları, kültür-sanat siteleri ve dergilerine vereceği tanıtımlarla da toplumda sanata olan ilgininin artmasına teknolojiyle buluşturarak katkı sağlayacaktır..

 

Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın?Teknolojinin imkanları ile sanat dünyasının sonzuluğunu birleştirdi ve Türkiye’nin ilk 360 derece gezilebilen sanat galerisi oldu.

Madem teknoloji ile her yer ulaşılabilir, o zaman Çağın Galerisi 360 Sanat’a hoşgeldiniz.